CHLAPI SOBĚ 2022

Akce Chlapi sobě 2022

termín: 01 – 02. 10. 2022 (dle počasí)

Sobota 01.10.2022 - Celková trasa: 290 km (+ bloudění)
Start – ONO Přečáply v 08:00 hod., druhý sraz ONO Krupá – 09:00 hod..
Trasa: Nové Strašecí, Lány, Nižbor, Beroun, Karlštejn, Řevnice, Mníšek pod Brdy, Nová Ves pod Pleší (muzeum), Nový Knín, Nalžovice, Sedlčany, Jesenice, Sedlec-Prčice, Červený újezd, Sudoměřice u Tábora, Nemyšl, Ratibořské Hory, Chýnov, Černovice, Mnich, Deštná, Lodhéřov, Jindřichův Hradec, Čiměř, Nová Bystřice (muzeum), Rožnov (ubytování).

- Nová Ves pod Pleší – muzeum Trabantů - http://muzeumtrabantu.cz/uvodni-stranka/
- Nová Bystřice – muzeum veteránů - https://muzeumveteranu.cz/
(dle času – otevřeno pouze do 17:00 hod.)
- Rožnov – ubytování - http://www.bisonranch.cz/

Neděle 02.10.2022 - Celková trasa: 280 km (+ bloudění)
Trasa: Rožnov, Strmilov, Žirovnice, Kamenice nad Lipou, Kámen, Pacov, Salačova Lhota, Načeradec, Veliš, Postupice, Benešov, Soběhrdy, Mrač (muzeum), Poříčí nad Sázavou, Městečko, Babice, Ládví, Nová Hospoda, Horní Jirčany, Jesenice, Zbraslav, Radotín, Třebotov, Tachlovice, Rudná, Smečno, Louny, Březno. Rozchod účastníků dle dohody po trase.

- Mrač – muzeum Škodovek - https://www.svet-skodovek.cz/

Káva, jídlo, pokec, cigareta, WC apod. - dle dohody.

- Nejedná se o velkou nálož kilometrů. V trase je i pár rychlých úseků z důvodu, aby byl čas na muzea. Samozřejmě, jsme občas jak lokomotivy – více stojíme, kouříme a vykládáme, ale o tom to je.

V ubytování neakceptují platební karty je potřeba hotovost (aspoň to mají na stránkách). Zkusím ověřit a dám info. V současné době je zajištěno ubytování pro 10 osob. Toto se dá zrušit – upravit nejpozději do 25.09.2022.

Kdo bude mít zájem o GPX trasy ať dá vědět.


 

 

 

Czech Celts - North West

Kontakty